NIKA  PER  DASHURI 

- Stop je i/e denuar me 100 puthje,1000 ledhatime,je i/e arrestuar me burg te perjetshem ne zemren time.

-Bjeri zemres time sa te kesh fuqi,po kujdes se po vritesh se brenda je ti.

-Je aq i/e shemtuar sa qe kur ulesh pran kompjuterit aktivizohet antivirusi.

-Mos duaj qdo kend,mos vuaj kot por duaje ate qe per ty derdh lot.

-Me mir nje fund me dhembje se sa nje dhembje pa fund.

-Nese mendon se dashuria ime per ty eshte plumb,ruaje per vete se te duhet ne fund.

-20% Nice 30%Bad & Sexy=100%Boss

-Nuk jam nga ato qe qajn e vajtojn,por jam nga ato qe per dashuri luftojn.

-Po te ishte kjo bot e mir nuk do te kishim lindur duke qar.

-Realiteti eshte realitet,sado i hidhur te jet.

-Sa mir qe shkove qafen e thefsh,syt mos ti pafsha,kurr mos u kthefsh.

-Nese kemi jet nese kemi fat Dashuria jon dote jet e gjat.

-Vetem nje jet do ta jetoj,vetem nje do te dashuroj,prandaj nje lutje kam,dashuro e mos lendo.

-Pranoje realitetin,qmoje sinqeritetin,duaje ate qe e dashuron por trathtin kurr mos e mendo.

-Do te doja te isha pik loti,ne syt e tu te lindja,ne faqen tende te rreshqisja,ne buzen tende te vdisja.

-Un jam i vdekur vetem ti mund te me kthesh ne jet.

-Dashurija eshte nje por jeton ne dy zemra.

-Kur me mungon buzeqeshja jote humbin eren lulet e kesaj bote.

-Nese te dashuron me zemer sdo ta kerkoj virgjerine deri sa
te hyret ne martese me ty do ta shijoj vetem dashurine..

-Mashkulli deshiron te jet i pari te femna,kurse femna deshiron te jet e fundit te ai.

-Aq sa te kam dasht,aq po te urrej ate qe ja bere zemres sime sdo ta fal kurr per jet.

-As tigri as luani,as deti as oqeani,as bota me mundime smund te ndaj nga zemra ime.

-1000 Jet po ti kisha ti do te mi mirrje une po vdes e ti jeto kujt per mua mos i trego.

 

-Per netet e errëta ti je DRIT,per jeten time ti je SHPIRT,per zemren time ti je GJAK, pa ty smund te jetoj ASPAK".

»-(¯¥¯)-» ?? ??a ????? «-(¯¥¯)-«

-Ne kete kuti kam nje helm te zi,nese ti me trathton un do ta pi.

-Te kam shti ne zemer te kam mbyll me dry qelsi me ka humbur ti ke mbet aty

-Jeta është ëndërr"REALIZOJE" Jeta është enigm"ZBULOJE" Jeta është roman"LEXOJE" E till është Jeta JETOJEEEE!

-Doktor, sa kushton me nxerr dhomin? Varet, prej 5 deri 30 euro! Ani, nxerrma njo t`pesve!

-Bishti i maces plot me lesh lexoje ket mesazh e mos u qesh, kur hyp maca mbi dru lexoje ket mesazh dhe mendo per mu

-Ne mengjes nuk ha se mendoj per ty,ne dark nuk ha se mendoj per ty,naten nuk me ze gjumi se jam uritur

-E kaluara me ka vra nuk mundem me harru ardhmerin me nuk e shoh syte me jane verbu...

 UnË StË DuA DhE S'tA RRaSi...!KuR Të DuA, ZeMrEn Ta pLaSi...!HaJdE

>>tAsH DiLeM pËrBaLL...Do E sHoFiM sE KuSh KëNd E KaLL...!!!!!

I love ty e ti love mu.. me na ni boba ka me na tranu!!

u qu knusi me saba i tha pules bismilah,bismilah mori pul ka ardh
vakti meta ngul

Je lokum me arra i kall te gjith femnat kur ju del perpara

si shpureti qe nuk ka dru ashtu me ki lan ti mu

Kur ndonjeher gaboj,me puth me padurim,me thuaj me ze te ulet..te
kam falur shpirti im....

55% më pelqen,66% kisha dal me ty,77% isha bashku me ty,88% isha
feju me ty,99% isha martu me ty,100% ec bre baju se ste dua ty!

ti je gjumi une jam endrra ti je shpirti une jam zemra ti je dielli
une jam drita ti je jeta e dashur qe te peritaPO nisna pak me dal
ska kush qe om nal badihava mundohesh prap se prap je bal !

Kur po t'shoh krejt po habitna ,qe je qaq e bukur po quditna, hajt
zemer falma ni nat mos ta nin se nuk halitna!

Pja nisi 3 2 1 kadaldale n'gjak kom me t'hi kom me tu bo si raki pa
mue me nejt shanc nuk ki !

spo di a me vazhdu nja 12 dit kom me ju mungu se n'pushime jom tu
shku :P!...P??? J???? P??? ???kj?? ??
P??? ?y ??? ??k??? ?j????


Un kit sen e kom dit.. shoki jem e kom prit...se Shqiptari ska qef
tjeter kush me arrit...

..Dua të Lahem me ty.. dua të ma prekësh gjdo Pjes të
Trupit...ooo Sapuni im i Dashur...
Hajde Ta kshyrem KHG-n Kush pe Kundershton
hajde Ta Kallem me te Ton
Po vi me beteja sikur rrufeja ma mir emrin nanes tane qishtu leja
se ski ku shkon edhe pse kundershton prap se prap vetit dom i bon

3 rrota 3 gota 3 lopa 500 vota per Mu tu i pru per ju kan explodu
fatkeqsisht luj me bisht ta boj me gisht
Ne shkoll jam, menjen te ti e kam..
Professori me pyt un ty du met myt

Dje te pash dhe u tranova, shum ne ty u dashurova
kamt me nshun dhe zemra mu gzu, sepse djal vetem ty te du!!

Ty te deshta dhe ty te mora vetem ty zemren ta durodha
Tash me harrove dhe me tjetren u martove...
Premtimet qe ti mi the tjetres tash ja dhe...

Tash ma sjemi bashk
Shum gaboj qe ty te lash
Pse un lamtumir te thash dhe dhimbjen vetes un ja lash....

Te dua nje gezim ste dua nje hidherim...
Dashuria ste pyt vetem vjen dhe te mbyt...
Te gezon te mashtron kaniher te idhnon....
keshtu ne ket jet veshtir me gjet dashuri te vertet......
Ti me je si nje pik ule
pse moj Zemer ti ma ngule Mc-MaFi e kam Veq ni Allti me bo mem dal perball Pasha hekuRanin Ta
fus Plumb ne ball :d hahha

Opa jasha prap si gjither, kjo pun per mu valla esht krejt super

Ora po ec e koha po fluturon deka po afrohet e kush spe heton po
shkojne njerzia ren me ren punen pe merr me veti,paret e familjen
pi len

Trimi bomben ta monton e me ty experimenton ta fekondon ne fund te
pervlon.

E di qe po munohesh kishe diqysh mem ndihmu po lej kto f0ra jarani i
pites se une moti jam rruPse me lendove`? pse me tradhtove ?pse
jeten ma helmove? pse ti tjetren e gezove dhe mu vdekjen ma afrove?

Memungon jeten po ma shkatron shpirtin po ma denon dhe vdekjen po
ma afron

Nuk mundem pa ty... nuk dua pa ty... nuk du te existoj tash ne
vetmiS'po Di Me Ja Nis, S'po Di Me Ja Fillu, S'po Di
Qysh Me U Shpreh, Se Sa Shum Të Du.....   haha

Në KëTo QaStE Të BaJrAmiT BuZqEsH FtYrA E MuSliMaNiT NdRiQoN HëNa

ShKëLqEn DieLLi FeStOn ToKa FeStOn QieLLi GzOhU Vlla MuSliMaN

Që Të Dua Më Thot Zemra Që Të Mendoj Më Shtyn E
Kaluara Që Të Më Duash Nuk Të Detyroj Duam Nëse E Meritoj ..!!!

Je E BuKuR InTeLeGjEnTe Me tRuPiN TëNd kReJtSiShT Më QmEnDe Ti JeTëS TiMe I JeP kUpTiM {upss} Më FaL nUmRi GaBiM.

Hajde nisja e hajde fillo neper Forumin e KHG fluturo, me na sha mos gabo

bonu me neve me fol keq per ne harro

Kur na i ki neve mshoj tutes grusht na jena shum t'fort me plot
sene t'musht pra me ni fjal te shkrut KHG shoqni e ngusht

Hackin is not a crime I tell u that
pra mos u largo afromu ma ngat

Po e tham 1 sen po e thom me zemer jena KHG shum t'mir e kena qet
emer

Jom ispiru qaq shum sa qe spo di perpara qka me shkru ,po ma mir me
e lon me qekaq mme mir me shku
Kush pom vet ku jetoj miniher pi thom hajde e KHG te bashkoj

E kam tabjat femrat me i kalle Tu i puth her n'fyt her n'qafe e her
n'balle tani mi zhvall.

fol me vetveten harroje jeten sepse ne ket bot se gjen te verteten.